ד"ר ששון אברהם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3235917
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
ד"ר ששון אברהם, רופא בעל ניסיון רב של למעלה מ - 40 שנה (מס' רישיון 8844, מס' רישיון מומחה לאורתופדיה 5817). ד"ר ששון אברהם, הוא מראשוני וממייסדי האיגוד למנתחי עמוד שדרה בארץ והתמנה להיות המייסד ויו"ר הראשון של האיגוד A.O.Spine העולמי בישראל. כמו כן, הוא חבר באיגוד האורתופדי בישראל וחבר סגל אקדמי של אוניברסיטת בן - גוריון.
 

ייעוץ בתחום הכירורגיה

 
ד"ר ששון מייעץ ונותן חוות דעת מומחה בכל הנוגע לתחום הכירורגיה אורתופדיה. הוא מספק חוות דעת משפטיות בתחום הנזיקין, בתביעות אזרחיות וברשלנות רפואית, ומייצג את לקוחותיו מול ביטוח לאומי ומשרד הביטחון. כמו כן בתי משפט ממנים אותו כמומחה מטעם בית המשפט והוא מקבל מינויים בהסכמה של חברות הביטוח. הוא גם משמש כיועץ בבתי דין לעבודה, ואחראי על ההכרה בתביעה או דחייתה, ומקבל מינויים.

ד"ר ששון מוגש ומומלץ על ידי חברות ביטוח ומקבל מינויים בהסכמה. הוא מעניק חוות דעת על מקרים רבים, ומכריע האם לתובע מגיע כסף וכמה. חברות הביטוח פועלות בהתאם לחוות דעתו, והן עושות כדבריו, לרוב בלי להגיע לבית משפט.
 
ד"ר ששון מוכר כיועץ רפואי בדרגת "יועץ על" (רופא בכיר מאוד שקופות החולים חייבות לתת החזר לאחר ייעוץ רפואי איתו). יש החזרים בגובה של עד 85% ברוב קופות החולים.
 
 
 
 
ד״ר אברהם ששון
 
 
 
 
 
 

ניסיון קליני עשיר

 
מאז 1981 ד"ר ששון ייסד וניהל את היחידה לכירורגית עמוד השדרה במרכז האוניברסיטאי סורוקה בבאר-שבע עד פרישתו ב-2012. תחתיו התמחו והתאמנו שורות של מנתחי עמוד שדרה מכובדים הפועלים כיום בארץ.

ד"ר ששון הוא מומחה ותיק באורתופדיה – עם יותר מ - 40 שנות ותק, כמו – כן בתחום בעיות עמוד שדרה מכל הסוגים (ניווניים, טראומה, גידולים וכיו"ב). הוא רכש מוניטין בכל הארץ, בקרב המטופלים וכן בקרב עורכי דין וחברות הביטוח אשר מתייעצים עמו.
 
 
 

רקע אקדמי

 
ד"ר ששון בעל דוקטורט מאוניברסיטת פריז. לאחר סיום ההתמחות בכירורגיה אורתופדית (מס' רישיון 5817), השלים ד"ר ששון אברהם, התמחות בבעיות עמוד השדרה בדרום אפריקה, בצרפת ובקנדה.

ד"ר ששון אברהם משמש כמרצה באורתופדיה באוניברסיטת בן-גוריון והוא פעיל מאוד בחינוך הרפואי של סטודנטים לרפואה ובהשתלמויות באורתופדיה של רופאי הקהילה.
 
 
 
 
לקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו 08-6450424.